Uitslag Noord-Hollands Kampioenschap voetbalquiz 2020


Moe maar voldoen kijken wij terug op een zeer geslaagde editie van het Noord-Hollands Kampioenschap voetbalquiz 2020. Morgen zullen wij met een uitgebreid verslag komen maar we willen nu al de complete uitslag met jullie delen. Wij danken alle deelnemers voor hun komst naar het AFAS-stadion van AZ en zien jullie graag allemaal terug voor de jubileumeditie van 9 januari 2021.

1. Michel Abbink,Rypke Bakker en Harry Hamer 180
2. Steven van Santen, Marcel Heuts, Willem van Aanen en Jan van Hal 157
3. Robin Ayrton, Sander van Waardenberg, Casper Breederveld en Niels Verduijn 147
4. Richard de Greeuw, Carlo Dop, Lucas Ursem en Peter van Ophem 144
5. Martijn Ursem, Jasper Boukens, Sjoerd Overpelt en Jeroen Ursem 140
6. Nick Kampfraat en Jos Ludlage tafel 7 138
7. Lars van Soest, Tijmen Lensink, Ronald Arends en Johan van de Zande 129
8. Maurice Volleberg, Ruud Wulms, Ruud Beens en Roger Bergs 126
9. Melchior van Ginkel, Max Pleiter, Joris van Impelen en Arjen Bakker 122
10. Fabian Uyterlinden, Jeffrey Ros, Dardan Uka en Engjëll Bytyçi 114
11. Matthijs Snepvangers, Rogier Heimgartner, Vincent Heimgartner en Frank Post 112
12. Erik Slob, Martin Slob, Frans van Oort en Rene van Gelderen 109
13. Erik Verheij en Gerard Bruning 105
14. Edwin de Rave, Caspar Hanique, Arnold de Haan en Ron Weinbrecher 102
15. Martijn Visser, Thijs Pieter Oosterhof, Michael Deinum 101
16. Huib de Vries, Stijn Duin en Thijs Hittema 100
17. Max van der Gulik, Stefan Pater, Marcel van Dellen en Luuk Otten 100
18. Roy Wismeijer, Bart Koetsier, Patrick Bouwman en Gerald Warmerdam 100
19. Paul Broekhof, Martijn van Elp, Stefan van Elp en Nick Willems 98
20. Michiel de Ruijter, Colin Jongerie, Ruben van Tricht en Martijn Pronk 98
21 Stanley Wijnen, Christiaan Schut en Kevin Verheijen 98
22 Bjorn Roomeijer, Menno Vroonland, Ewoud Zeeman en Remco Broekman 97
23 Bart Groen in ´t Woud, Daan Koot, Michiel van ´t Kruis en Jesse Verduijn 96
24 Leon Lakeman, Marius Wiegman, Deniz Kocer en Lennart Lakeman 95
25 Bart van der Meer, Sven van der Meer, Mike van Berkel en Nino Wesselman 95
26 Vincent van de Berg, Lars Bosman, Patrick Vredenburg en Jurg Bosman 92
27 Tori Peacock, Jan de Vries, Tom de Vries en Esther Buter 89
28 Michael Simon, Tys Hallema en Herman te Pas 89
29 Nick Ouwehand, Bryan Laman, Michel van Bekkum en speler nummer 4  89
30 Sido Scholten, Sander de Vries 88
31 Ruben Deij, Jan van Belois, Nick van Belois en Niels de Krijger 87
32 Roy Walstra, Sam Rood, Gijs Hoedjes en Ruud Dekker 85
33 Bart Schokker, Niels, Jan en Rob 85
34 John van Veen, Mats Heuzen, Chris van der Meer en Niels Ax 84
35 Robin Vahlkamp, Niels Vahlkamp, Ralf Fenne en speler 4 84
36 Joep Manshanden, Martijn, Nordin en Ruud 82
37 Jeroen Groot, Mark Schouten, Jacko Hoek en Maarten Frankfort 82
38 Team 2: Vincent van de Berg, Lars Bosman, Patrick Vredenburg en Jurg Bosman 82
39 Timo Nanne, Leon van den Born, Machiel Keetman en Patrick van den Born 81
40 Milan la Fleur, Tim Adelaar, Bart van der Poel en Denny van Barneveld 81
41 Martin Krom, Raymond Sleper, Sonny van der Weijden en Jeffrey Sleper FC 78
42 Jordi Langerak, Jos Houtman, Gijs Houtman en Bas Houtman 78
43 Lars Kokkelkoren, Rob Touber, Pim Touber en Remco Beentjes 77
44 Jean-Paul Verbruggen, Bart-Jan Van der Jagt, Patrick den Haan en Erwin Jansen 75
45 Roland Dwarswaard, Rob Huiberts, Sander Bierhaalder en Rens Waiboer 74
46 Team Cristian Schilder 69
47 Joderik Binnendijk, Bastiaan Mes, Bart Schuit en Arnt Piek 64
48 Jesse Orderman, Sieme Buis, speler 3 en speler 4 64
49 Ruud van Middelaar en  Mark Zuurhout 63
59 Team 5 Points Games 27
51 Boris Landa, Eric van Vliet en Erwin Holleman x
52 Justus van Hemert, Mark Ghattas en Amel Bouziane x
53 GVT Transport I x
54 Joep Manshanden team II x