Deelnemerslijst Noord-Hollands kampioenschap voetbalquiz 2020 bekend.


Op 4 januari 2020 zullen er in het AFAS Stadion van AZ Alkmaar een recordaantal deelnemers gaan strijden om de felbegeerde wisselbeker en de bijhorende titel in het officiële Noord-Hollands kampioenschap voetbalquiz. De regerend Nederlands kampioen Michel Abbink zal er samen met Harry Hamer alles aan gelegen zijn om zijn hattrick in Alkmaar te voltooien. En de concurrentie? Die zal ongetwijfeld op de loer liggen om toe te slaan. Onderstaande teams zullen op 4 januari aan de aftrap verschijnen.

  1. Michel Abbink, Harry Hamer
  2. Steven van Santen, Marcel Heuts, Willem van Aanen en Jan van Hal
  3. Robin Ayrton, Sander van Waardenberg, Casper Breederveld en Niels Verduijn
  4. Maurice Volleberg, Ruud Wulms, Ruud Beens en Roger Bergs
  5. Tijmen Lensink, Ronald Arends, Johan van de Zande en Lars van Soest
  6. Boris Landa, Eric van Vliet en Erwin Holleman
  7. Matthijs Snepvangers, Rogier Heimgartner, Vincent Heimgartner en Frank Post
  8. Sido Scholten, Sander de Vries, Herman Nijman en Wietse Dijkstra
  9. Fabian Uyterlinden, Jeffrey Ros, Dardan Uka en Engjëll Bytyçi
  10. Robin Vahlkamp, Niels Vahlkamp, Ralf Fenne en speler 4
  11. Melchior van Ginkel, Max Pleiter, Joris van Impelen en Arjen Bakker
  12. Richard de Greeuw, Carlo Dop, Lucas Ursem en Peter van Ophem
  13. Nick Kampfraat en Jos Ludlage
  14. Erik Verheij en Gerard Bruning
  15. Max van der Gulik, Stefan Pater, Marcel van Dellen en Luuk Otten
  16. Gerald Oosterwolde, Patrick Oosterwolde, speler 3 en speler 4
  17. Erik Slob, Martin Slob, Frans van Oort en Rene van Gelderen
  18. Leon Lakeman, Marius Wiegman, Deniz Kocer en Lennart Lakeman
  19. Edwin de Rave, Caspar Hanique, Arnold de Haan en Ron Weinbrecher
  20. Martijn Ursem, Jasper Boukens, Sjoerd Overpelt en Jeroen Ursem
  21. Bjorn Roomeijer, Menno Vroonland, Frank Meskers en Martijn Dito
  22. Martijn Visser, Thijs Pieter Oosterhof, Michael Deinum
  23. Vincent van de Berg, Lars Bosman, Patrick Vredenburg en Jurg Bosman
  24. Huib de Vries, Stijn Duin en Thijs Hittema
  25. Paul Broekhof, Martijn van Elp, Stefan van Elp en Nick Willems
  26. Michiel de Ruijter, Colin Jongerie, Ruben van Tricht en Martijn Pronk
  27. Iggy Stolwijk, Martin Krom en Raymond Sleper
  28. Bart Groen in ´t Woud, Daan Koot, Michiel van ´t Kruis en Jesse Verduijn
  29. John van Veen, Mats Heuzen, Chris van der Meer en Niels Ax
  30. Joep Manshanden, Martijn, Nordin en Ruud
  31. Jeroen Groot, Mark Schouten, Jacko Hoek en Maarten Frankfort
  32. Roland Dwarswaard, Rob Huiberts, Sander Bierhaalder en Rens Waiboer
  33. Team Cristian Schilder I
  34. Ruud van Middelaar, Roel van Wieringen, Martin Schreuders en Mark Zuurhout
  35. Jean-Paul Verbruggen, Bart-Jan Van der Jagt, Patrick den Haan en Erwin Jansen
  36. Joderik Binnendijk, Bastiaan Mes, Bart Schuit en Arnt Piek
  37. Sonny van der Weijden, Mounir Belhaj en Jeffrey Sleper
  38. Roy Walstra, Sam Rood, Thomas Borst en speler nummer 4
  39. Tori Peacock, Jan de Vries, Tom de Vries en Esther Buter
  40. Ruben Deij, Jan van Belois, Nick van Belois en Niels de Krijger
  41. Bart Schokker, Niels, Jan en Rob
  42. Team 2: Vincent van de Berg, Lars Bosman, Patrick Vredenburg en Jurg Bosman
  43. Milan la Fleur, Tim Adelaar, Bart van der Poel en Denny van Barneveld
  44. Jacco Heijblok, Benjamin van den Broek, Bas Nieuwland en Benjamin Vivas
  45. Timo Nanne, Leon van den Born, Machiel Keetman
  46. Team 1. Kevin van Cleef
  47. Lars Kokkelkoren, Rob Touber, Pim Touber en Remco Beentjes
  48. Stanley Wijnen, Christiaan Schut en Kevin Verheijen
  49. Justus van Hemert, Mark Ghattas en Amel Bouziane
  50. Michael Simon, Tys Hallema en Herman te Pas
  51. Nick Ouwehand, Bryan Laman, Michel van Bekkum en speler nummer 4 
  52. Jesse Orderman, Sieme Buis, speler 3 en speler 4
  53. Roy Wismeijer, Bart Koetsier, Patrick Bouwman en Gerald Warmerdam
  54. Team 5 Points Games
  55. Bart van der Meer, Sven van der Meer, Mike van Berkel en Nino Wesselman
  56. Jordi Langerak, Jos Houtman, Gijs Houtman en Bas Houtman
  57. GVT I
  58. GVT II
  59. GVT III
  60. GVT IIII